KORZYSTAJ Z PRODUKTÓW S'OUVRE PROFESSIONAL REGULARNIE I ODBIERZ URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE W ATRAKCYJNEJ CENIE. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZABIEGI
DŁONIE I STOPY
Twarz, szyja, dekolt
Zabieg odmładzająco-liftingujący na bazie resweratrolu

Przyjemność dla ciała i duszy. Zabieg ICE WINE dostarczy wyjątkowe doznania, które będą widoczne na skórze już po wykonanym zabiegu. Najlepsze efekty będą zauważalne gdy zostanie przeprowadzony na cerze dojrzałej. Sprawi, że skóra będzie zregenerowana, ujędrniona i poprawi się jej sprężystość. Po całkowitym wchłonięciu produktów skóra jest odświeżona, odżywiona i napięta. Owal twarzy jest uniesiony pojawia się na niej efekt liftingu.

Dłonie i stopy
Zabieg regenerujący na dłonie
Dłonie to wizytówka kobiety, na której najszybciej pojawiają się efekty upływającego czasu. Zadbaj o nie wykonując zabieg LOTUS HANDS. Mini spa dla Twoich dłoni sprawi, że będą delikatniejsze w dotyku, gładsze, głęboko nawilżone. Przebarwienia zostaną zminimalizowane. Nadaj skórze swoich rąk wygląd płatków lotosu! 

Wykorzystany sprzęt i program: Beauty Symphony - Mezoterapia bezigłowa
Dłonie i stopy
Zabieg na rewitalizację stóp

Lubisz gdy skóra Twoich stóp jest gładka, miękka i przyciągają wzrok? Zadbaj o nią kompleksowo. PRETTY FEET - to zabieg dla stóp zmęczonych i wymagających. Suchość, zrogowacenia, szorstka skóra i łamliwe paznokcie u stóp odejdą w niepamięć dzięki kompleksowej pielęgnacji. Kolagenowe kosmetyki i profesjonalna opieka specjalistki sprawią, że chętnie będziesz je pokazywać. 

Wykorzystany sprzęt i program: Beauty Symphony - Ultradźwięki