KORZYSTAJ Z PRODUKTÓW S'OUVRE PROFESSIONAL REGULARNIE I ODBIERZ URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE W ATRAKCYJNEJ CENIE. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZABIEGI
DŁONIE I STOPY
Twarz, szyja, dekolt
Zabieg odmładzająco-liftingujący na bazie resweratrolu

Przyjemność dla ciała i duszy. Zabieg ICE WINE dostarczy wyjątkowe doznania, które będą widoczne na skórze już po wykonanym zabiegu. Najlepsze efekty będą zauważalne gdy zostanie przeprowadzony na cerze dojrzałej. Sprawi, że skóra będzie zregenerowana, ujędrniona i poprawi się jej sprężystość. Po całkowitym wchłonięciu produktów skóra jest odświeżona, odżywiona i napięta. Owal twarzy jest uniesiony pojawia się na niej efekt liftingu.

Włosy i skóra głowy
Zabieg stymulujący porost i hamowanie wypadania włosów

Źródłem sukcesu zdrowych i lśniących włosów jest zadbany i pielęgnowany skalp. W trakcie zabiegu VOLUME UP! skóra głowy zostaje dokładnie oczyszczona, dzięki temu martwy naskórek zostaje usunięty a mieszki włosowe otwierają się na dobroczynne składniki i tlen. Twoje włosy odbiją się od nasady, stają się lekkie, gładkie i nabierają blask.

Wykorzystany sprzęt i program: Beauty Symphony - Mezoterapia bezigłowa


Włosy i skóra głowy
Zabieg oczyszczający skórę głowy

Chcesz zadbać o swoje włosy na poziomie PRO? Ten zabieg pozwoli Twojej fryzurze odkryć swoje piękno na nowo. Peeling odblokowujący pory skóry oraz mieszki, niweluje oznaki łupieżu, a także pozwala skórze głowy efektywnie wchłaniać składniki aktywne z kosmetyków. Dzięki niemu skóra zaczyna oddychać. Ciesz się włosami pełnymi blasku! 

Wykorzystany sprzęt i program:  Beauty Symphony - Peeling kawitacyjny z niebieskim światłem LED

Włosy i skóra głowy
Zabieg regenerujący łodygę włosa

Twoje włosy kruszą się, są szorstkie w dotyku oraz pozbawione blasku? Należy o nie odpowiednio zadbać. Zabieg HAIR BOTOX przywróci naturalny blask i siłę. Bogactwo składników aktywnych, zawartych w kosmetykach, jest doskonałym rozwiązaniem dla niezwykle wymagających włosów. Zastosowanie profesjonalnej pielęgnicy sprawi, że dobroczynne substancje wnikną w głąb włosa oraz silnie go zregenerują.