KORZYSTAJ Z PRODUKTÓW S'OUVRE PROFESSIONAL REGULARNIE I ODBIERZ URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE W ATRAKCYJNEJ CENIE. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O FIRMIE
S’OUVRE – Ekspert Kolagenu Naturalnego

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową firmą z branży Health&Beauty, która skupia się na naturalnym pięknie. Kreujemy wspólną wizję opartą o nasze podstawowe filary: wysokiej jakości produkty, silny i niezawodny model biznesowy oraz zrównoważony rozwój. 

Najwyższej jakości kosmetyki S’OUVRE podbijają polski rynek od 2016 roku.

Jedyny w swoim rodzaju Kolagen Naturalny jest aktywny biologicznie oraz najczystszy w swojej formie. Posiada najwyższą jakość, co sprawia, że korzystają z niego kosmetolodzy oraz polecają go swoim klientom. Wszechstronne działanie odpowiada na potrzeby każdej skóry i włosów. Jego zadaniem jest odnowa, regeneracja, działanie anti-aging oraz dostarczenie najważniejszych składników aktywnych.

S’OUVRE w swojej ofercie posiada również szeroką gamę produktów niezbędnych w codziennych sytuacjach. Szeroka gama suplementów diety została opracowana z jednymi z najlepszych dietetyków. Perfumy są inspirowane najpiękniejszymi zapachami świata. Podstawowa pielęgnacja odpowiada potrzebom każdej kobiety oraz każdego mężczyzny, a chemia domowa zatroszczy się o Twój dom.

Nasze produkty szybko pojawiły się na rynkach zagranicznych i zyskały ogromne zaufanie wśród milionów klientów. 

Z sukcesem budujemy wielokulturową grupę szczęśliwych ludzi z całego świata, którzy mają pasje, marzenia, są ambitni, dbają o zdrowy styl życia i realizują swoje biznesowe cele. 

Systematyczne doskonalenie i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rynku owocuje stałym wzrostem i szybko powiększającym się gronem zadowolonych klientów na każdym kontynencie. Dzięki temu firma S’OUVRE wprowadza nowe rozwiązania.

Marka S’OUVRE Professional powstała z pasji do naturalnego piękna. Innowacyjne rozwiązania z zakresu kosmetologii owocują obecnością w coraz większej ilości gabinetów kosmetycznych. To preparaty, które zostały stworzone przez zespół doświadczonych i pełnych pasji ekspertów z myślą o zapewnieniu jak najlepszej efektywności przeprowadzanych terapii zabiegowych.

Szeroka oferta pozwala na wykonanie wielu różnorodnych rytuałów, dopasowanych indywidualnie do każdego problemu i typu skóry. Dzięki temu możemy zadbać o klienta holistycznie i wykonywać kuracje w obrębie całego ciała: twarzy, dłoni, stóp oraz skóry głowy i włosów. 

Nasza linia przeznaczona jest dla profesjonalistów szukających wyjątkowych i skutecznych kosmetyków zabiegowych zapewniających natychmiastowe i spektakularne efekty. Nowe technologie i synergia działania składników aktywnych sprawiają, że realizujemy spójną wizje, która tworzy prestiżowe miejsca w świecie Beauty.

Każdy produkt powstał z ogromną starannością, z troską o potrzeby skóry. S’OUVRE to sztuka manufaktury. Specjalnie dobrane składniki tworzą receptury, które w oparciu o aktywne kompleksy przynoszą oczekiwane efekty.

Innowacyjne zabiegi na twarz, ciało i włosy odmładzają, odżywiają, wyszczuplają i modelują. To propozycja szerokiego wachlarza zabiegów w Twoim gabinecie kosmetycznym.

Aby wzmocnić efekty zabiegów i rozszerzyć ofertę salonów kosmetycznych powstała linia Home Care. Ona zapewnia odpowiednią pielęgnację i regenerację po wizycie w salonie kosmetycznym. Odpowiada na wszystkie potrzeby skóry.

Wspieramy naszych partnerów biznesowych na każdym etapie współpracy. Rozwijamy ich umiejętności Business&Beauty. Dzięki temu zwiększają liczbę klientów, sprzedaż produktów, a ich obroty rosną.

Zapewnij swoim klientom komfort z produktami S’OUVRE Professional 

Kolagen Platinum
Peeling Enzymatyczny
Rozświetlające Serum z Witaminą C
Szampon Wzmacniający
PIĘKNA STRONA PIELĘGNACJI
Innowacyjne zabiegi na twarz, ciało i włosy odmładzają, odżywiają, wyszczuplają i modelują. Poczuj się wyjątkowo w gabinecie kosmetycznym otulona produktami S'OUVRE.