KORZYSTAJ Z PRODUKTÓW S'OUVRE PROFESSIONAL REGULARNIE I ODBIERZ URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE W ATRAKCYJNEJ CENIE. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BLOG S'OUVRE PROFESSIONAL

5 kroków, które dzielą Cię od wykreowania profesjonalnej marki beauty

5 kroków, które dzielą Cię od wykreowania profesjonalnej marki beauty

Jak zadbać o wizerunek swojego gabinetu kosmetycznego? W jaki sposób urozmaicić ofertę kosmetycznego menu, aby przyciągnąć nowych klientów? Odkryj potencjał marki S’OUVRE Professional!

Strona S’OUVRE Professional

Masz przed sobą (i to dosłownie!) elektroniczną wizytówkę marki S’OUVRE Professional – stronę internetową dopracowaną w każdym calu! Zaglądaj tutaj regularnie, aby odkrywać, kosmetologiczne horyzonty, które zapoczątkują prawdziwą rewolucją w Twoim gabinecie kosmetycznym. Podążaj za trendami, inspirując się marką S’OUVRE Professional.

Praktyczna Kosmetologia

Zastanawiasz się, jak połączyć poszczególne kosmetyki tworzące kosmetologiczne menu S’OUVRE Professional? Sięgnij po e-poradnik – Praktyczną Kosmetologię! Kompendium wiedzy możesz pobrać na swoje urządzenie, aby w każdej chwili sięgnąć po wskazówki stosowania produktów i wykonywania zabiegów. Dowiedz się, jak łączyć kosmetyki kolagenowe S’OUVRE Professional z zabiegami gabinetowymi. To Twoja nowa asystentka w codziennej pracy!

Beauty Symphony

W Twoim gabinecie nie ma miejsca na kilka nowych urządzeń? Często odwiedzasz swoich klientów w domu, dlatego potrzebujesz mobilnego sprzętu? Zdecyduj się na wielofunkcyjne urządzenie Beauty Symphony. Beauty Symphony  to najnowsza technologia pozwalająca uzyskać natychmiastowe efekty. Kwintesencja dwunastu profesjonalnych zabiegów pozwala wykonać najbardziej skuteczne zabiegi w Twoim gabinecie kosmetycznym. Fenomenalne rezultaty może zagwarantować jedynie urządzenie 5 w 1, czyli peeling kawitacyjny, sonoforeza, jonoforeza, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa.

Handbook - zawsze pod ręką

Poznaj wszystkie możliwości urządzenia-orkiestry, sięgając po atrakcyjny wizualnie handbook w wersji online. Szybko przekonasz się, że Beauty Symphony to profesjonalny sprzęt, który zagra pierwsze skrzypce w Twoim gabinecie kosmetycznym. Potrzebujesz urządzenia, które zadba o kondycję skóry od stóp do głów? Oto i on! Połącz możliwości, jakie daje regularne stosowanie Kolagenu Naturalnego z funkcjonalnościami Beauty Symphony, a szybko zauważysz spektakularne efekty kuracji: spłycenie zmarszczek, ujędrnienie ciała czy wymodelowanie sylwetki. Świetnie, prawda?

Oferta kosmetyków S’OUVRE Professional

Włącz Kolagen Naturalny S’OUVRE Professional do oferty swojego salonu kosmetycznego. Z pasji do naturalnego piękna powstała luksusowa linia kosmetyków S’OUVRE Professional. Nowatorskie technologie i wyjątkowe receptury pozwoliły  stworzyć  produkty,  które  są  kluczem  do  innowacyjnych zabiegów  kosmetycznych. Twój salon nie tylko nie zostanie w tyle, ale zacznie wyznaczać trendy i zostanie poważną konkurencją na rynku beauty.